על התוכנית

תפיסת המנהיגות הטוֹרית עוצבה מתוך ניסיון רב שנים והיא מוטמעת כיום בהצלחה וניתנת ללימוד בקרב מנהלים שונים לאורך ורוחב הארגון, במטרה להשפיע על כללותו ולהביא אותו לשלב הבא והמיטבי בו הוא שואף להיות.
הארגון הוא גוף חי, מתפקד המשתנה ומתפתח באופן מתמיד, בעל אופי ויכולות המאפיינים אותו. לכלל המרכיבים הללו, יש יחס ישיר לרמת האנרגיה הארגונית. כדי לפתח בארגון אנרגיה טוֹרית, יש צורך בפיתוח "מחוללי אנרגיה" לאורך ולרוחב השלד הארגוני. מחוללים אלו הם המנהיגים הטוֹריים.

אנו מציעים תוכניות בהתאמה לצרכי הארגון, החל מהרצאות יומיות לצוותי הנהלה ועד לתוכנית עילית מרוכזת שתאפשר לארגון קפיצת מדרגה משמעותית.

Be the change you
want to create

Be the change you want to create

מה באמת אפשרי לארגון שלך? מהו החזון שלו? האם כמנהלים או צוות הנהלה אתם רואים את מה שאפשרי לכם באמת?

מרבית הארגונים מרכזים מאמץ להגברת הפעילות העסקית כדי לסגור את השנה בצורה מיטבית. ארגונים שמצליחים לצמוח באופן בלתי רגיל הם אלה שיודעים  לצאת מ"מה שיש" ולהביט אל מה שבאמת אפשרי בהמשך.

אנו מציעים תהליך פורץ דרך בן יומיים, המאפשר רתימה למה שאפשרי עבור הארגון ומהווה בסיס לקפיצה משמעותית בתוכניות העבודה.

מה נעשה בתהליך?

יצירת הקשר חדש כבסיס לחשיבה
אחרת על מה שאפשרי באמת - אופק

מיפוי הפער בין המציאות לבין
איך שהיא מופיעה לנו

Psychological safety
יצירת מרחב בטוח ליצירתיות והצלחה

מימוש
כיצד להפוך אפשרויות למציאות

שימוש בכלים פורצי דרך
ליצירת אפשרויות חדשות

הרצאות

הרצאות

מחויבים למה שאפשרי

ההרצאה מעניקה לארגונים כלים משמעותיים ומוכחים ל"שבור את תקרת הזכוכית". במהלך ההרצאה לומדים המשתתפים להכיר את ההבחנות הטוריות, על מנת שיוכלו לראות את מכלול האפשרויות לטובת הארגון ויהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי.

מאלפא לטורוס

הרצאה ייחודית לצוותי הנהלה אשר מלמדת את כלי המנהיגות הטוֹרית, יחד עם המשתתפים מתבססת שפה משותפת שמטרתה הטמעת עיקרי המתודה אצל המנהלים וראשי הצוותים ודרכם יצירת שינוי משמעותי בשיח הארגוני.

COMMUNITY BUILDER

כחלק מפעילותינו עם דרגי הנהלה שונים בארגונים וחברות, נחשפנו לצורך מובהק בשייכות ומשמעות,
המייצר סביבת עבודה משותפת, יציבה, ומסייע בתכנון אופק עסקי מיטבי.
איגדנו לתוך תהליך ייחודי אפשרות ליצירה ובנייה של קהילה ארגונית, אותה אנו מבססים יחד עם ההנהלה מתוך תהליך עומק, הכרות עם החברה ופועלה, וביסוס תשתית לבניית קהילה, תוך זיקוק ערכי הארגון ובנייה של שפה ארגונית משותפת. כל אלו ועוד מאפשרים לעובדי החברה ומנהליה הזדהות, אחידות, התפתחות ושותפות לדרך ומסייעים להעצמתה של החברה.

אנחנו מזמינים אתכם לגלות מה באמת אפשרי עבור הארגון שלכם

לפרטים נוספים צרו קשר או שלחו הודעה ונשוב אליכם בהקדם

גלילה למעלה