MASTERY FOR GAME CHANGERS

תוכנית הדגל של קבוצת Torus מציגה תהליך עוצמתי ופורץ דרך, המאפשר למנהלים, יזמים ובכירים לבצע קפיצת מדרגה דרמטית בחייהם ובארגונים אותם הם מובילים.

 

קפיצת המדרגה שלך מתחילה מכאן

שילוב מנצח בין עבודה אישית לקבוצתית

התוכנית מתחילה בתקופת אימון קבוצתי ואישי לבניית היכולת, הידע והמומחיות של המשתתפים.
פיתוח המיומנויות, ההתנהגויות והגישות המחזקות את השליטה בעצמך ובמיומנויות המנהיגות שלך, ישיגו תוצאות בלתי רגילות וייצרו השפעה חיובית, פרודוקטיבית ועוצמתית במרחבי השפעתך.

קהילת הבוגרים של מאסטרי

קהילת Mastery מהווה רשת בטחון לחבריה ובו בזמן, הזמנה לצמיחה אל עבר הרמה הבאה, בוגרי התוכנית יוצרים שותפויות והזדמנויות עסקיות רבות ומיטביות

<p style="text-align:right;">רויטל רוזנבאום </p>

רויטל רוזנבאום

Creative Business Lead, Google

קרא עוד

״ אחד הקורסים המשמעותיים שעברתי, מרתק ומביא אותנו לחשוב מחדש על אקסיומות שהחזקנו בעולם הניהול והעסקים. הקורס כולל כלים פרקטיים, תרגולים ואימונים, הקבוצה המדהימה שנבנית והקהילה כולה. למדתי יסודות משמעותיים שמלווים אותי תמיד בעלייתי לרמות הבאות שלי.״

<p style="text-align:right;">מוטי מרקוס</p>

מוטי מרקוס

צוות בקרת איכות הביצוע באגד

קרא עוד

״היכולת להבין שהכל נמצא כבר אצלי וההבנה שאני רוצה! הייתי וביקרתי בכל כך הרבה מקומות, הכרתי המון אנשים אבל אף פעם לא התארחתי אצלי״

<p style="text-align:right;">יאור עשור</p>

יאור עשור

מייסד ומנכ"ל ,Asor capital Israel

קרא עוד

״מאסטרי עבורי היא אואזיס להבנה, בחינה, שיפור ושדרוג כל אמת, או פרדיגמה מהעבר והווה. זכיתי לקבל כלים חדשים, לרענן ישנים ולהכיר את עצמי מחדש.״

<p style="text-align:right;">חנה שוורץ</p>

חנה שוורץ

סמנכ"לית שיווק קבוצת אבני דרך

קרא עוד

"לקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב ". בזכותכם לא מחכה למחר בבוקר בכל רגע יש בי שיר חדש ורצון , לברוא, ליצור, להצמיח, לפתח, לשחק , להעצים , להאמין , לאהוב ולקדם , תודה על הזכות להיות חלק מקבוצה איכותית שעוברת ועברה יחד ולחוד מסע משנה חיים .

<p style="text-align:right;">איתן צור</p>

איתן צור

מוביל פורום חברה משותפת

קרא עוד

״תוכנית מאסטרי עבורי היא מקום שיש בו שפע! שפע שהוקדש לתהליכי היבנות אנושים שלי כאדם במעגלים השונים להם אני שותף. בעזרת הליווי המעולה והנדיב שפגש וראה אותי וכלי העבודה שקיבלתי עשיתי כברת דרך של ממש. מומלץ בחום!״

<p style="text-align:right;">אייל אברמוב </p>

אייל אברמוב

מייסד שותף אברמוב בנון ושות

קרא עוד

"מאסטרי העניקה לי כלים להתבוננות עצמית, ללמידה משמעותית ולהפצת אהבה וטוב צרוף כלפי עצמי וכלפי סובבי."

<p style="text-align:right;">סיגל רונן</p>

סיגל רונן

פרופסור למנהל עסקים.


באוניברסיטת קליפורניה, ארה״ב.

קרא עוד

״תוכנית מאסטרי בשבילי היא הגשר בין הקיים לבין כל מה שאפשרי עבורי. הזדמנות להתחבר למקורות של יצירה ממקום של בחירה, אהבה, וראיית הטוב בעולם.״

<p style="text-align:right;">ענר לשם</p>

ענר לשם

מנהל הישיבה התיכונית אמית ירוחם

קרא עוד

״מאסטרי עבורי זו תוכנית שמאפשרת מרחב של הכרה עצמית מלאה עם הפנים לרמה הבאה של מנהיגות שלמה יותר. התוכנית נתנה לי הסתכלות חדשה וכלים חדשים כאבא, כבן זוג, כמורה וכמנהל. השתייכות לחבורת מנהלים צוותית וקהילתית שנותנת כח והפרייה הדדית ומנוהלת על ידי מנטורים איכותיים ביותר.

<p style="text-align:right;">אביב קירשנבאום</p>

אביב קירשנבאום

Managing Director New Ventures


NewMed Energy

קרא עוד

״תוכנית מאסטרי - מתנה גדולה, לעצור, לחשוב ולהעמיק במירוץ החיים...״

<p style="text-align:right;">שקד יזרעאל</p>

שקד יזרעאל

קרא עוד

״מאסטרי עבורי הוא מרחב מוגן שבו אני יכול להתאמן על להיות אני כדי להבין מה הגבולות שלי וכמה גבוה אני מסוגל להגיע. מאסטרי עבורי הוא טיפוס על קיר עם חבל ורשת ביטחון מתחתיי. שיטה מתודית המאפשרת לכל אחד ואחת שמעוניינים להסתכל על המציאות מזווית קצת אחרת על מנת להוציא את המירב ולעשות טוב, ״

<p style="text-align:right;">ערן לוי</p>

ערן לוי

שיווק ומכירות נדל״ן

קרא עוד

״תוכנית מאסטרי עבורי היה איפוס כוונות ותזכורת ברמה הכי עמוקה שניתן ותזכורת טובה למי אני באמת.״

<p style="text-align:right;">רננה צבירי</p>

רננה צבירי

מנהלת פנימיית אולפנת טליה- "עמליה"

קרא עוד

״תכנית מאסטרי עבורי זה הבנייה של תהליכים שאני עושה כפרט וכמנהיגה, אך עם המשגה ושאיפה. זה דיוק, כניסה לקהילה חדשה, צמיחה אישית עם מנטורים מהדרגה הראשונה ותכנית שמאפשרת לצמוח בכל התחומים בחיים. אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה לגדול באופן משמעותי ומאמין במסוגלות שלו וצריך דחיפה מקצועית ואישית״

<p style="text-align:right;">שילוני יוסף</p>

שילוני יוסף

יור עמותת בית אלמוג שילוני

קרא עוד

״עבורי מאסטרי היא תכנית העצמה מתמדת תוך התבוננות מעמיקה ברזי הנפש. ובכך מאפשרת הובלת דרך ליעדים נכספים לפרט ולכלל.״

<p style="text-align:right;">דניאלה קהת</p>

דניאלה קהת

עו״ד ומנכ״לית עמותת ProWoman

קרא עוד

״בטורוס מצאתי אנשים שמחויבים להפצה של אור ואהבה, בכלים פרקטיים. מצאתי חברים וחברות שמרגישים וחושבים כמוני: למרות הבדלי רקע לכאורה עצומים, גילינו כמה אנו דומים, וכמה טוב שאנו יכולים לסייע האחד לשני במסע הזה של החיים. אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה לייצר שינוי לחיים משמעותיים יותר, תוך חיבור אמיץ יותר לרגש ולכנות״

<p style="text-align:right;">עידו מורג</p>

עידו מורג

מנכ"ל ובעלים מורג נכסים

קרא עוד

״תוכנית מאסטרי בשבילי זאת תוכנית שלקחה אותי לרמה הבאה בכל תחומי החיים.״

<p style="text-align:right;">שהרבני אלי</p>

שהרבני אלי

מנכ״ל מנט-אור לחוסן ניהולי בארגונים חברתיים

קרא עוד

״תוכנית לחקירה אישית לצורך תכנון צמיחה. מלווה בקבוצת מקצוענים ובקבוצת שווים תומכת. בכל מפגש קיבלתי כלים מעשיים למימוש מיידי. כלים שמשפיעים עלי, על היכולות שלי והתפיסה שלי את עצמי בכל רובדי החיים.״

<p style="text-align:right;">זיו פופלובסקי</p>

זיו פופלובסקי

מייסד חברת לעומק התודעה

קרא עוד

"מאסטרי בשבילי, זה היכולת להסתכל לגמרי אחרת על אותם הדברים בדיוק. חלק משמעותי במסע שלי. "

<p style="text-align:right;">ד"ר רנית בודאי היימן</p>

ד"ר רנית בודאי היימן

מנכ"לית מיתרים

קרא עוד

"מאסטרי בשבילי היא צליל של אסימונים שנופלים, תובנות שמקבלות משמעות ישימה, שממשיכות ומלוות אותי בכל צעד, עוזרות להתגבר על מה שנדמה היה כמכשול. בשילוב עם קבוצה איכותית שהפכה לחברים שלי, התחושה היא שאני ממשיכה את הטיפוס במעלה ההר כשאני מצוידת ביתדות איתנים."

<p style="text-align:right;">יוסי נער</p>

יוסי נער

co-founder at Cybereason

קרא עוד

"מאסטרי בשבילי היא אירוע משנה תפיסה, משנה גישה, משנה חיים. השינוי והעומק שבה הפתיעו והעצימו אותי והקהילה הדהימה הפכה לחלק מהחיים שלי. כמו למצוא חברי ילדות שאבדו וחזרו. מאסטרי היא הרבה יותר ממה שניתן לתאר במילים, היא חוויה שצריך להרגיש"

<p style="text-align:right;">משה הומינר</p>

משה הומינר

מנכ"ל עמותת כח צביקה

קרא עוד

"מהפכה בחשיבה, שפה חדשה, משב רוח מרענן, חברות מזן חדש ואיכותי, סט כלים משמעותי שרלוונטי לכל פינה בחיים. תהליך של שינוי בצורה שבה תופסים את החיים, במשפחה, בזוגיות, בעבודה, במרחב הציבורי ובכלל. "

<p style="text-align:right;">עדי גמליאל</p>

עדי גמליאל

מנהל ESG ופיתוח בר-קיימא, נתיבי ישראל

קרא עוד

"להאיר את החדר באהבה, לגלות כמה הוא גדול ולמצוא את הפטיש שיעזור לך לשבור עבורך ולך את תקרת הזכוכית"

<p style="text-align:right;">אורי גפני</p>

אורי גפני

יזם, משקיע, מוביל תכניות חדשנות

קרא עוד

"מאסטרי עבורי היא היכולת להקשיב לעצמי, להתחבר לרצונות ולאמת שלי. לזקק את המהות, להפריד בין העיקר לטפל, לדייק את השליחות שלי – ודרכם להתחבר למנועים הפנימיים והעוצמתיים ביותר שלי."

<p style="text-align:right;">ירון קנר</p>

ירון קנר

יזם, מוביל תכניות חינוך וחדשנות

קרא עוד

"גאוניותה של התכנית – בפשטותה. היא עוסקת ביסודות, בדברים הפשוטים ששכחנו, ושאם נרענן אותם נכפיל את כוחנו בהשגת היעדים בחיים. עבורי הייתה התכנית מסדרון לטרקלין הרחב של חיים בעלי משמעות ויעוד, ושל מימושם"

<p style="text-align:right;">דני שמש</p>

דני שמש

יזם נדל"ן, מנכ"ל 3d design

קרא עוד

"מאסטרי עבורי היא תכנית מדהימה עם תכנים סופר מעניינים שגרמה לי להסתכל על החיים ועל הדרך בה אני מקבל החלטות באופן שונה לגמרי מכל מה שהכרתי קודם. התכנית הייתה מתנה ענקית עבורי ועבור המשפחה שלי ואני מודה על החברים שהכרתי במהלך הדרך"

<p style="text-align:right;">אורי רז</p>

אורי רז

בעלים, Raz Group

קרא עוד

לקחתי סיכון, החלטתי ללכת על זה עד הסוף, להיות בדיוק מי שאני ולראות מה יקרה. בגלל הדרך בה הקורס מועבר, האינטימיות, האמת והכנות, זה היה בשבילי מקום מושלם לעשות זאת. פריצת הדרך שלי היתה בזכות האנשים, החיבור והאינטימיות שנוצרו, התחושה שאני יכול להיות מי שאני באמת, ושאוהבים, מעריכים ומוקירים אותי על זה.

<p style="text-align:right;">אימרי מרקוס</p>

אימרי מרקוס

יזם, Startup Founder

קרא עוד

"מאסטרי הייתה ללא ספק אחת החוויות המשמעותיות עבורי השנה. ליאור, קובי ולימור הצליחו לכנס קבוצה של אנשים מדהימים ולאפשר מרחב שעזר לקשרים יוצאי דופן להיווצר. זאת יחד עם תהליך נדיר בעוצמתו של גדילה אישית ופריצת מחסומים."

<p style="text-align:right;">גילי גרונר</p>

גילי גרונר

סמנכ"לית משאבי אנוש אייר ישראל

קרא עוד

"תכנית מאסטרי היתה עבורי תכנית מחוללת שינוי. שילוב נדיר של כלים המאפשרים פריצת דרך, שפה חדשה, התבוננות פנימית, תהליך טרנספורמטיבי שמביא לרמה הבאה בכל תחומי החיים, עם הנחיה נדירה וקהילה תומכת.:

<p style="text-align:right;">חן כהן</p>

חן כהן

מנכ"ל ובעלים, חברת ocw

קרא עוד

מאסטרי בשבילי זו מתנה באמצע החיים. הזדמנות לעצור ולבחון את החיים שלך ולבחור איך תרצה לחיות אותם באמת. זה הפך אותי לבן זוג יותר טוב, להורה יותר טוב והכי חשוב, זה הפך אותי לטוב יותר כלפי עצמי. אני מאחל את המתנה הזו לכל אחד ואחת.

<p style="text-align:right;">מיטל רביב</p>

מיטל רביב

מנכ״לית ORYX FINTECH

קרא עוד

"מאסטרי בשבילי זה המקום שבו החסמים יורדים, הגבולות נמתחים ואזור הנוחות נפרץ, כדי שנגיע לקפיצת המדרגה הבאה. זה לא עוד קורס מנהיגות, זו חוויה מעצימה, עם עבודה אישית וקבוצתית, שמורידה את המסכות ומביאה את האמת שלנו לקדמת הבמה."

<p style="text-align:right;">עדי ניר</p>

עדי ניר

סמנכ"לית שיווק עמותת ילדים בסיכוי

קרא עוד

"מאסטרי בשבילי זאת מקפצה לחיים משמעותיים ועוצמתיים יותר. קיבלתי כלים להתחבר לעצמי, לדייק את היכולות והרצונות שלי, ובעיקר להשיל מעצמי את שכבות החיים אותן אספתי בדרך, שכבר לא רלוונטיות למי שאני היום. מאסטרי חיזקה בי את האמונה שאין דבר שלא אוכל להשיג והקיפה אותי בקבוצת אנשים איכותיים ביותר, שמלווים אותי בכל שאזדקק."

<p style="text-align:right;">טל הובר</p>

טל הובר

בעלים, Giraff, חברת מיתוג

קרא עוד

"מאסטרי בשבילי היא דרך חיים. קיבלתי כלים משמעותיים לניהול החיים האישיים והמקצועיים שלי. כלים שעוזרים לי להתבונן, להתמודד ולהתנהל מתוך אמת והקשבה לעצמי ולסובבים אותי. התוכנית אפשרה לי לעלות שלב בכל תחומי החיים."

<p style="text-align:right;">גיא שילוני</p>

גיא שילוני

מנחה, יזם ומנהל

קרא עוד

"מאסטרי עבורי הוא מפגש בין תהליך אישי, אנושי ומקצועי שהחיבור ביניהם לקח אותי למקום שלבד לא הייתי יכול להגיע. היכולת להעמיק באמת שלי, לדייק את מה שחשוב לי ואת הרצונות שלי, לצד בחינת מקורות ההנעה שלי, עזרו לי לפעול בעוצמה גדולה לעבר מימוש אמיתי."

<p style="text-align:right;">יונתן שטרים עמית</p>

יונתן שטרים עמית

Co-Founder & CTO, Cybereason

קרא עוד

ההצטרפות לתוכנית מאסטרי ולקהילה היתה אחת המתנות הגדולות שהענקתי לעצמי. התוכנית מביאה כלי עבודה, קהילה תומכת, מודעות ועזרה לכל משתתף להגיע לרמה הבאה שלו. הסגל, יחד עם שאר המשתתפים יצרו “אנחנו” חדש שמלווה אותי, מקצועית ואישית. ממליץ בחום.

<p style="text-align:right;">לייזה חיימוביץ'</p>

לייזה חיימוביץ'

מומחית בניהול משברים

קרא עוד

"התכנית יצרה עבורי הזדמנות ללמוד מי אני באמת ומי אני רוצה להיות, באמת. צוות מאסטרי מיומן ומקצוען הקנה לי כלים פרקטיים והרגלי חשיבה חדשים. התכנית הייתה אבן דרך חשובה בצמיחה האישית שלי."

<p style="text-align:right;">מיכל לוי</p>

מיכל לוי

סמנכ"ל פיתוח עסקי, ויסוצקי

קרא עוד

"בשבילי מאסטרי היא שינוי בצורת חשיבה. הכרות מעמיקה עם עצמי וכלים לניהול שעוזרים לי להוציא את המצוין שבי. מאסטרי הוא לא עוד קורס אלא חוויה שמאמתת את עצמך בכל הרבדים. השילוב של מפגשים קבוצתיים במקביל למנטור אישי הוא מושלם להשגת תוצאות"

<p style="text-align:right;">ניר אפללו</p>

ניר אפללו

בעלים ומנכ"ל AFLALO ניהול ופיקוח

קרא עוד

הצלחתי להסתכל בצורה בהירה יותר, לסדר ולייעל כדי להתקדם, לפתור סוגיות שהעסיקו אותי, כל שיעור לקח אותי למקום אחר בו שיניתי זווית חשיבה בנוגע לסיטואציה. מאסטרי סייעה לי לייצר תכנית יעדים שחלקם כבר התממשו."

<p style="text-align:right;">ד"ר רונית קורן</p>

ד"ר רונית קורן

מייסדת ROK VENTURE,בנק השקעות גלובלי

קרא עוד

"מאסטרי בשבילי היא The wind…beneath my wings"

<p style="text-align:right;">תום לביא</p>

תום לביא

מייסד ומנכ"ל ספייד גרופ

קרא עוד

"מאסטרי עבורי היא תכנית מדהימה שמביאה איתה תפיסה חדשה לחיים ושינוי לטובה. מומלץ בחום!"

<p style="text-align:right;">אריק וירצבורגר</p>

אריק וירצבורגר

סמנכ"ל חינוך יד בן-צבי

קרא עוד

"במהלך השנים, נחשפתי ליועצים שונים שליוו אותי במשימות ותפקידים שונים. מכולם למדתי, כולם נגעו באזורים שונים באישיות, ובעיקר בליווי בהתמודדויות נקודתיות הנכונות לשעתן. היום אני יודע להגיד: מאסטרי היא תורה המשייפת ומלטשת את המיומנויות התשתיתיות ביותר של ההתנהלות שלי בעולם.

<p style="text-align:right;">אלדד ברבר </p>

אלדד ברבר

מייסד ומנכ"ל Triple Profit

קרא עוד

"יזמות וחדשנות חברתית, בארץ ובעולם המתפתח מאסטרי עבורי הוא הזדמנות ללמידה וצמיחה בתחומים שחשובים לי. המפגשים, המנחים, השותפים והתהליכים אליהם נחשפתי ועברתי הם קרש קפיצה משמעותי מאוד עבור החיים שאני מנהיג, והסביבה עליה אני משפיע."

<p style="text-align:right;">הילי קרייזר</p>

הילי קרייזר

Chief Transformation Officer, Checkmarx

קרא עוד

"ההחלטה להשתתף במאסטרי היתה אחת ההחלטות החשובות שקיבלתי בשנים האחרונות. השילוב הנדיר של התכנים, הכלים המנחים והקהילה מבטיח השגת תוצאות אישיות מפתיעות בעוצמתן וזו מתנה שאני ממליצה לכל אחד לתת לעצמו."

<p style="text-align:right;">אידית הלל</p>

אידית הלל

סגן מנהל חטיבה למשאבי אנוש, רפאל

קרא עוד

"מאסטרי עבורי זו הזדמנות ללמידה והתפתחות של כלי ניהול מתקדמים ועוצמתיים שמשפיעים ומובילים אנשים ותהליכים להצלחות. המפגשים עם מובילי התכנית המנהיגים ועם קהילת המשתתפים והבוגרים, מאפשרים פריצות דרך משמעותיות."

<p style="text-align:right;">הרב ד"ר עידו פכטר</p>

הרב ד"ר עידו פכטר

מייסד תנועת תכלת, חוקר ומרצה

קרא עוד

עבורי, מאסטרי היתה תקופה של ריענון העצמי. בתוך שטף החיים והמשימות, קיבלתי הזדמנות להתבונן עמוק בעצמי הפנימי שלי, ומשם לפרוח מחדש. מאסטרי העניקה לי שפה חדשה, יצאתי מהתכנית אדם אחר, וזהו הסימן הגדול ביותר להצלחתה."

<p style="text-align:right;">אילן גאל-דור</p>

אילן גאל-דור

מנכ"ל ארגון "גשר"

קרא עוד

"מסטרי בשבילי היא להציב חזון אישי חדש, משמעותי וגדול ולייצר מציאות שתגשים את החלום. התובנה: הכל נמצא אצלנו בראש. צריך רק להעז ולפרוץ קדימה. תודה לצוות מסטרי על ההובלה."

<p style="text-align:right;"> קובי הראל</p>

קובי הראל

בעלים ומנכ״ל Catwalk-669,SL

קרא עוד

"מפגש מרתק של קבוצת אנשים בעלי יכולת נתינה ואהבה גדולים שהציבו בחיי מראה. דרך הנחיה והנגשה אמיצה, אמיתית, מלאה באכפתיות עמוקה וידע, לצד הדינמיקה הקבוצתית שיצרה פלאים, קיבלתי כלים מוחשיים לשבור את חומות הפחד ולייצר אומץ לפעולה ולשינוי מתוך נתינה, אהבה ויכולת אמיתית להתמודד."

<p style="text-align:right;"> ליאת הייבלום</p>

ליאת הייבלום

HypeTech Marketing - CVO

קרא עוד

תכנית מאסטרי פגשה אותי בתחילת החלום, בעמדת הזינוק. היום אני יודעת בוודאות שמאסטרי הבריקה לי את המדרגה הבאה, כיוונה אותי לזווית הקפיצה ונתנה לי את הכלים להגיע לשם בבטחה ומעבר לכך."

<p style="text-align:right;"> מרינה קידרון</p>

מרינה קידרון

מנהלת מוצר בכירה, מיקרוסופט

קרא עוד

"מה מאסטרי תרם לי? בזכות מאסטרי אני שואלת את עצמי באופן קבוע מי אני רוצה להיות. באופן מפתיע, זה גורם לי להגיע לשם במהירות על, בדברים הקטנים והגדולים כאחד."

<p style="text-align:right;">סיגל כספי</p>

סיגל כספי

מנכ"לית טויס אר אס ישראל

קרא עוד

"בזכות מאסטרי אני מצליחה לדייק את עצמי טוב יותר ולהגיע לרמה הבאה שלי כמנהיגה. הרווחתי בגדול!"

<p style="text-align:right;">סטלה קריוף</p>

סטלה קריוף

מנכ"לית סודה סטרים ישראל

קרא עוד

"מכל מלמדי השכלתי. מאסטרי הוא קורס משמעותי ורב ערך. הוא לא רק מהות החומר והכלים, אלא גם ובעיקר אופן העברת הנושאים, האימון השוטף ומודל הקהילה, שכבר מהשלב הראשון מספקים מעטפת של תמיכה והופכים את מאסטרי לחוויה משמעותית ומרגשת בתהליך הצמיחה האישי."

<p style="text-align:right;">ורד קירש</p>

ורד קירש

סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי, Torr Foodtech

קרא עוד

"תכנית Mastery בשבילי היא הרבה מעבר לקורס, היא מסע חוויתי להכרות פנימית ודיוק "האני שלי". הכלים שקיבלתי, יחד עם אמון אישי וקהילה תומכת הם שילוב מנצח להשגת תוצאות אישיות שנשארות איתי לאורך זמן."

<p style="text-align:right;">שלומי דהן</p>

שלומי דהן

שותף ומנכ"ל בקבוצת נצר ישראל

קרא עוד

"מאסטרי היא תוכנית עוצמתית שאפשרה לי מבט סימולטני אל העבר ואל העתיד כדי להבין לעומק מה יצר את מי שהייתי עד היום ומה יצור את מי שאהיה ברמה הבאה שלי"

<p style="text-align:right;">עו"ד סיגלה בנון</p>

עו"ד סיגלה בנון

מייסדת פירמת SBA

קרא עוד

"תכנית מאסטרי עבורי היא ברכה של גשם לצמא, מי שהשכיל למצוא כלים עבור המים יוכל להשתמש בהם בהמשך המסע. צמאתי, הכנתי כלי קיבול ונתברכתי במטר נקי, מרווה, מעצים וטהור של ידע, הבחנות ושפע אנושי שאין כמותו ועל כך אני מודה בכל ליבי"

הקודם
הבא

האחריות שלנו

אנו מחוייבים באופן מלא לפריצת הדרך של המשתתפים בתכנית, לפיכך, אנו מתחייבים להיות שותפים לתהליך אותו יעברו המשתתפים הן באופן אישי והן באופן קבוצתי. מוזמנים ליצור עימנו קשר.

גלילה למעלה